Er det pga. p-piller?

Er det pga. p-piller? Just me
Hej. Jeg er en pige på 18 som lige er begyndt på p-piller.
Mine bryster er blevet meget ømme, lige som de plejer at være, når jeg ska til at ha mit lort, og sidst jeg var sammen med min kæreste blev jeg ikke ordenligt våd (hvert fald ikk så meget som jeg plejer)
Kan dette skyldes p-pillerne?
Kram

nej prøv og find en med en stor bil fedebente
som brummer, og med store højtalere og technomusik, så bliver du jo nok våd igen!
det gør de fleste ludere jo!

Fedebente...du burde skamme dig! Pigen_dk
Sådan et svar som du har skrevet tilbage til spørgeren burde du skamme dig godt og grundigt over!
Det kan godt være at du måske er en midalderende kvinde i overgangsalderen eller måske en ganske ung kvinde, men det giver dig ikke ret i at skrive sådan. Fy!
Og hvis jeg opdager at du har skrevet en sådan uforskammede svar, bliver der klaget over dig!

Til just me...

Du kan være ganske rolig, det er normalt når man er startet på p-piller. At fugtigheden når man bliver ophidset bliver mindre og lysten til intimitet, er ganske enkelt påvirket af p-pillerne. Et forslag som kan hjælpe, er at du og din kæreste enten forlænger forspillet eller køber en glidecreme.
Håber det var svar nok på dit spørgsmål.

Det kunne jo Anonym
Være at fedebente selv bruger denne metode, for hvis hun er så fed skal der nok noget til at blive våd, og det er ikke sikkert at et fyldt badekar er nok

ok jeg skammer mig tudeprinsesse fedebente
skam dig luder over at du er født som en billig luder, men det ligger til din race, er ik din skyld!